Hemen Teklif Alın

HAKKIMIZDA

Greenwood's water 25 yıla yakın arıtma tecrübesini sizinle paylaşarak, siz değerli müşterilerimize sağlıklı su sunmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Greenwood's water olarak öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunmaktır. Satış öncesi, ürün alımı ve montajı ve satış sonrası tüm aşamalarda müşteri talep, isteklerini yerine getirmek en öncelikli görevimizdir. Mutlu ve memnun müşteri en güzel kazançtır mottosu ile firmamız yoluna devam etmektedir.

Greenwood's water, dünyadaki susuzluk sorununun çözümüne destek olan tek su arıtma markasıdır.Suya ulaşamayan insanların ve özellikle bu yüzden ölen çocukların dramına savaş açan Greenwood's Water, susuzluk sorunu için yapılan bağışları gelirinden pay ayırarak sürdürülebilir bir model ile desteklemeyi amaçlamaktadır. Bu sayede, Greenwood's water kullanıcıları, içtikleri her damla suda, bu denli özel bir amaca destek olduklarını hatırlayacak ve hergün suya ulaşamadığından dolayi hayatıni kaybeden 5 yaş altı 800 çocuğa bu yolla destek olacaktir. Greenwood's water bu sefer kullanıcılarina bardağın boş tarafını göstererek, bu boş tarafları ile Afrika'da doldurdukları bardakları hatırlatacaktır.

Ek olarak, Greenwood's water su arıtma sistemleri tam organik filtrelerden oluşan; NSF, FDA, WaterQuality gibi dünya çapında kurumlar tarafından sertifikalı olan arıtma cihazlarıyla dunyanın en içilebilir suyunu kullanıcılarının icmelerini sağlamayı amaçlamaktadır.

HEMEN TEKLİF AL

En iyi su için dünyanın en kaliteli filtrelerini kullanıyoruz!

Sertifikalarımız

İLETİŞİM BİLGİLERİ